Zespół Kancelarii Silesia Partners przeprowadził due diligence spółki osobowej

Kancelaria Silesia Partners przeprowadziła badanie prawne spółki osobowej, której początki działalności sięgają 2000 roku, i która specjalizuje się w remontach, modernizacji, wytwarzaniu i montażu elementów i urządzeń energetyki cieplnej, w szczególności kotłów parowych i wodnych.

Badanie to jest elementem szerszej strategii Klienta Kancelarii, polegającej na przekształceniu spółki osobowej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i następnie nabyciu przez Klienta Kancelarii udziałów w spółce przekształconej. 

Opracowany przez Kancelarię raport z badania uwzględniał powyższe uwarunkowania, w szczególności w zakresie, w jakim raport odnosił się do podsumowana kluczowych zagadnień zidentyfikowanych w trakcie badania oraz zaleceń do dokumentacji transakcji. 

Ze strony Kancelarii Silesia Partners w skład Zespołu transakcyjnego weszli radca prawny Magdalena Włodarczyk, Senior Associate, radca prawny Dorota Mercik-Swatek, Senior Associate, aplikant radcowski Bartłomiej Lupa,  przy nadzorze Partnerów Zarządzających, radcy prawnego Bogny Pakuły oraz radcy prawnego Marty Federowicz.