Bogna Pakuła, Marta Federowicz

O Kancelarii

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych. Świadczymy usługi prawne na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Doradzamy projektowo i w trybie helpdesk, realizujemy złożone projekty wymagające szerokiego spektrum doświadczenia i wiedzy prawniczej.

Silesia Partners Pakuła, Federowicz Radcy Prawni jest Kancelarią prawną stworzoną przez dwóch partnerów: radcę prawnego Martę Federowicz oraz radcę prawnego Bognę Pakułę, posiadających doskonałe wykształcenie prawnicze oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne w obsłudze podmiotów gospodarczych i przedsiębiorców. Celem przyświecającym nam przy tworzeniu Kancelarii było świadczenie usług prawnych na rzecz przedsiębiorców polskich i zagranicznych w sposób odpowiadający ich indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Wartości przyświecające przy tworzeniu Kancelarii powodują, że charakteryzujemy się zaangażowaniem, dużą skutecznością i twórczym podejściem przy rozwiązywaniu postawionych przed nami zadań.

Prawnicy Kancelarii świadczą pomoc prawną w języku angielskim, niemieckim i francuskim.

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa dla inwestorów zagranicznych działających w Polsce. Dzięki skuteczności działania, indywidualnemu podejściu, uważności na potrzeby Klienta i konkurencyjności cenowej w stosunku do czołowych firm doradczych o globalnym zasięgu zaufały nam międzynarodowe korporacje oraz liczni krajowi przedsiębiorcy.

Marta Federowicz Bogna Pakuła